O nas

Nasza firma zajmuje się robotami ziemnymi koparkami i maszynami wszelkiego rodzaju.

Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija.  Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w pracach precyzyjnych oraz inżynieryjnych. Posiadamy sprzęt, dzięki któremu możemy z powodzeniem świadczyć dla Państwa usługi koparką.  Realizujemy również całe zlecenia.
Współpracujemy z dużymi podkarpackimi firmami z działu budownictwa inżynieryjnego, drogowego oraz ogólnego.

Otwieramy się na potrzeby naszych klientów w sferze budowlanej. Bardzo ważne jest dla nas, aby klienci byli zadowoleni z  usług - dlatego staramy się cały czas podnosić ich jakość. Jesteśmy firmą, która bardzo rzetelnie i w sposób praktyczny wykonuje swoje usługi między innymi przy użyciu naszych maszyn jakimi są na przykład koparki kołowe lub gąsienicowe. 

Gwarantujemy elastyczne podejście, profesjonalną obsługę prac ziemnych oraz oferujemy dbałość o najwyższą jakość pracy naszych maszyn.
Wszystkie zlecenia wykonujemy solidnie i fachowo.

Świadczymy wynajem koparek gąsienicowych oraz koparek kołowych o masie od 18 do 27 ton.

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość wynajmu koparki wraz z operatorem oraz kompleksową obsługę placu budowy, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnych cenach.  Wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty ziemne takie jak wykopy i niwelacje terenu.

 

Działamy na terenie południowej oraz centralnej Polski.


Zapraszamy do współpracy!